Page 1 of 1
Nytt trekk til gode originalseter PV Sport
Posted: Fri 21 Jun 2013 15:29
by PV-klubben
Jeg kjøpte for tre fire år siden en rød PV Sport i Sverige. Den hadde gått ca 21000km!!! Den ble levert med Volvo 240 seter foran. Jeg fikk med originalsetene, men de har stygge flekker i trekkene. Det har også baksetet. Jeg vil gjerne skifte tilbake til originalsetene, men disse må trekkes om. Kan noen gi meg tips om en dyktig "omtrekker"? Fjærene og stoppen i setene er som nye.
Mvh
Paul Geir Kaasa
90160220
Re: Nytt trekk til gode originalseter PV Sport
Posted: Fri 21 Jun 2013 20:25
by hlyshaug
VP Autoparts selger komplette trekk i kvalitet og mønster som tilsvarer det originale.
Re: Nytt trekk til gode originalseter PV Sport
Posted: Tue 25 Jun 2013 16:27
by PV-klubben
Tusen takk. Det var nyttig informasjon.
Hilsen
PG
Re: Nytt trekk til gode originalseter PV Sport
Posted: Wed 26 Jun 2013 15:37
by Reodor57
Jørgenrud i Spydeberg er jo også gode på dette. Om en ikke har en internadresse i Sverige som en kan sende varene til, blir det fort dyrt med tull og avgifter er min erfaring. I posten er grensa for tull kr 200,-
Re: Nytt trekk til gode originalseter PV Sport
Posted: Wed 26 Jun 2013 17:06
by hlyshaug
Godt poeng. Jørgenrud selger vel eksakt det samme som VP, bare litt dyrere - før porto og toll.

Re: Nytt trekk til gode originalseter PV Sport
Posted: Wed 26 Jun 2013 17:44
by Reodor57
Som regel kommer jeg billigere ut med Jørgenrud, selv med innenlands frakt, ikke minst siden posten skal ha rundt kr.400,- i tollbehandlingsgebyr. Andre aktører kan ta mer..